Thursday, 28 August 2014

Masa yang tinggal untuk mendaftar


Perhatian !!

Proses pendaftaran regu akan tamat pada :

Tarikh : 28 Ogos 2014
Jam : 4.00 Petang



Selepas sahaja tamat masa mendaftar, sebarang rayuan tidak akan dilayan.

Jom daftar !!!

Thursday, 21 August 2014

Senarai regu yang mendaftar mengikut kategori


Assalamualaikum warahmatullah wbt.

Berikut merupakan senarai regu yang telah mendaftar mengikut kategori setakat :

Tarikh : 21 Ogos 2014
Masa : 4.40 Petang

SENARAI PENUH REGU MENDAFTAR MENGIKUT KATEGORI

Kategori Terbuka
  1. BADAI MAS - MOHD HASNI MOHD TALIB (22/7/2014 2.46PM)
  2. WARISAN AZ A - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM)
  3. WARISAN AZ B - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM)
  4. INDAH WATER A - MOHD NORIMRAN B. AB. RASHID (5/8/2014 2.41PM) 
  5. INDAH WATER B - MOHD NORIMRAN B. AB. RASHID (5/8/2014 2.41PM)
  6. MBPJ A - ROSLAN B. MAHPOP (4.8.2014 1.28PM)
  7. GASTEP A - TUAN AZMAN SHAH (6/8/2014 4.18PM)
  8. GASTEP B - TUAN AZMAN SHAH (6/8/2014 4.18PM)
  9. KIJANG MAS -  AHMAD MUNIR MOHAMAD (12/8/2014 11.17PM)
  10. RISDA - ABD MALEK MOHD ZAINON (18/8/2014 9.33AM)
  11. PROLINTAS MAS A - AZZUANDI (20/8/2014 2.20PM) 
  12. PROLINTAS MAS B - AZZUANDI (20/8/2014 2.20PM)
  13. KELAB FELDA ULU TEBRAU -  
Kategori Bawah 20
  1. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM)
  2. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM)
  3. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM)
  4. BARA NOGORI - MALIK RIDZUAN (25/7/2014 12.57PM)
  5. MBPJ B - ROSLAN B. MAHPOP (4.8.2014 1.28PM)
  6. SSTMI A - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM)
  7. SSTMI B - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM) 
  8. SSTMI C - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM)
  9. MBPJ A - ROSLAN MAHPOP (4/8/2014 1.24PM)
  10. MBPJ B - ROSLAN MAHPOP (4/8/2014 1.24PM)  
  11. MBPJ C - ROSLAN MAHPOP (4/8/2014 1.24PM)
Kategori Bawah 16
  1. SMK SEKSYEN 11 A - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  2. SMK SEKSYEN 11 B - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  3. SMK SEKSYEN 11 C - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  4. SMK PROJEK SKI A - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  5. SMK PROJEK SKI B - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  6. SMK PROJEK SKI C - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  7. MUTIARA IMPIAN A - SYED ROSLAN SYED KHALID (21/7/2014 11.41AM)
  8. MUTIARA IMPIAN B - SYED ROSLAN SYED KHALID (21/7/2014 11.41AM)
  9. SMAHMY A - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  10. SMAHMY B - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  11. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM)
  12. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM)
  13. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM)
  14. SSTBN D - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM)
  15. SSTBN E - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM)
  16. SMK GUNUNG RAPAT A - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  17. SMK GUNUNG RAPAT B - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  18. SMK GUNUNG RAPAT C - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  19. SMK GUNUNG RAPAT D - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  20. SMK GUNUNG RAPAT E - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  21. SMK GUNUNG RAPAT F - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  22. SSTMI D - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM)
  23. PLN JOHOR A - HJ ISMAIL ATAN (6/8/2014 9.48AM)
  24. PLN JOHOR B - HJ ISMAIL ATAN (6/8/2014 9.48AM) 
  25. PLN JOHOR C - HJ ISMAIL ATAN (6/8/2014 9.48AM)
  26. SMK DATO HARON - AHMAD AZHARI SARMON (21/8/2014 7.21AM)
  27. SK SRI SEPARAP BATU - MOHD AJAM TUKIMIN (21/8/2014 4.22PM)
Kategori Bawah 12
  1. SK SEMPANG - RAIMY ISMAIL (20/7/2014 11.45AM) 
  2. SK PAHIT A - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  3. SK PAHIT B - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  4. SK PENGKALAN PEGOH A - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM)
  5. SK PENGKALAN PEGOH B - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM)
  6. SK PEKAN PAGOH A - ZAINI B. TARIMAN (25/7/2014 10.22AM)
  7. SK PEKAN PAGOH A - ZAINI B. TARIMAN (25/7/2014 10.23AM)
  8. SK KERTEH - HUSAIN ABD RAHMAN (26/7/2014 5.19PM)
  9. SK FELDA LEPANG NENERING - NORDIN MANSOR (1/8/2014 7.24PM) 
  10. SKK P HULU -  MAT HASSAN SAAT (4/8/2014 4.06PM)
  11. SK SRI BANDI - MOHAMED YUSRI AHMAD (4/8/2014 5.44PM) 
  12. SK KELADI - ABD HALIM ISMAIL (4/8/2014 10.43PM)
Kategori Veteran
  1. NUSANTARA - MAZLINA SAHARUDIN (21/7/2014 2.06PM)
  2. KUALA SELANGOR A - SYED NASIR SYED OTHMAN (5/8/2014 2.25PM)
  3. KUALA SELANGOR B - SYED NASIR SYED OTHMAN (6/8/2014 3.11PM)
  4. TM N9 - CHE MOHD FAUZAI CHE RUSLI (12/8/2014 3.36PM)
  5. KIJANG EMAS - AHMAD MUNIR MOHAMAD (12/8/2014 11.17PM)
  6. KESUMA TAKRAW CLUB - MOHD RASHDAN HANAFIAH (18/8/2014 12.16PM)

Thursday, 7 August 2014

Senarai regu terawal mendaftar


SENARAI PENUH REGU TERAWAL MENDAFTAR MENGIKUT TARIKH DAN MASA

50 REGU TERAWAL MENDAFTAR ( berhak mendapat cenderahati dari penaja )
  1. SK SEMPANG - RAIMY ISMAIL (20/7/2014 11.45AM) B12
  2. SMK SEKSYEN 11 A - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  3. SMK SEKSYEN 11 B - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  4. SMK SEKSYEN 11 C - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  5. SMK PROJEK SKI A - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  6. SMK PROJEK SKI B - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  7. SMK PROJEK SKI C - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  8. SK PAHIT A - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM) B12
  9. SK PAHIT B - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM) B12
  10. MUTIARA IMPIAN A - SYED ROSLAN SYED KHALID (21/7/2014 11.41AM) B16
  11. MUTIARA IMPIAN B - SYED ROSLAN SYED KHALID (21/7/2014 11.41AM) B16
  12. SMAHMY A - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM) B16
  13. SMAHMY B - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM) B16
  14. NUSANTARA - MAZLINA SAHARUDIN (21/7/2014 2.06PM) VETERAN
  15. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM) B16
  16. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM) B16
  17. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM) B16
  18. SSTBN D - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM) B16
  19. SSTBN E - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.12AM) B16
  20. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM) B20
  21. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM) B20
  22. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.14AM) B20
  23. SMK GUNUNG RAPAT A - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  24. SMK GUNUNG RAPAT B - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  25. SMK GUNUNG RAPAT C - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  26. SMK GUNUNG RAPAT D - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  27. SMK GUNUNG RAPAT E - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  28. SMK GUNUNG RAPAT F - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  29. BADAI MAS - MOHD HASNI MOHD TALIB (22/7/2014 2.46PM) TERBUKA
  30. SK PENGKALAN PEGOH A - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM) B12
  31. SK PENGKALAN PEGOH B - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM) B12
  32. WARISAN AZ A - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM) TERBUKA
  33. WARISAN AZ B - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM) TERBUKA
  34. SK PEKAN PAGOH A - ZAINI B. TARIMAN (25/7/2014 10.22AM) B12
  35. SK PEKAN PAGOH B - ZAINI B. TARIMAN (25/7/2014 10.23AM) B12
  36. BARA NOGORI - MALIK RIDZUAN (25/7/2014 12.57PM) B20
  37. SK KERTEH - HUSAIN ABD RAHMAN (26/7/2014 5.19PM) B12
  38. SK FELDA LEPANG NENERING - NORDIN MANSOR (1/8/2014 7.24PM) B12
  39. MBPJ A - ROSLAN B. MAHPOP (4.8.2014 1.28PM) TERBUKA
  40. MBPJ B - ROSLAN B. MAHPOP (4.8.2014 1.28PM) B20
  41. SKK P HULU -  MAT HASSAN SAAT (4/8/2014 4.06PM) B12
  42. SK SRI BANDI - MOHAMED YUSRI AHMAD (4/8/2014 5.44PM) B12 
  43. SSTMI A - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM) B20
  44. SSTMI B - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM) B20
  45. SSTMI C - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM) B20
  46. SSTMI D - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM) B16
  47. SK KELADI - ABD HALIM ISMAIL (4/8/2014 10.43PM) B12
  48. INDAH WATER A - MOHD NORIMRAN B. AB. RASHID (5/8/2014 2.41PM) TERBUKA
  49. INDAH WATER B - MOHD NORIMRAN B. AB. RASHID (5/8/2014 2.41PM) TERBUKA
  50. KUALA SELANGOR A - SYED NASIR SYED OTHMAN (5/8/2014 2.25PM) VETERAN
15 SEKOLAH TERAWAL MENDAFTAR ( berhak mendapat RM 200 )
  1. SK SEMPANG - RAIMY ISMAIL (20/7/2014 11.45AM)
  2. SMK SEKSYEN 11 - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  3. SMK PROJEK SKI - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  4. SK PAHIT - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  5. MUTIARA IMPIAN A - SYED ROSLAN SYED KHALID (21/7/2014 11.41AM)
  6. SMAHMY - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  7. SSTBN - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM)
  8. SMK GUNUNG RAPAT - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  9. SK PENGKALAN PEGOH - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM)
  10. SK PEKAN PAGOH A - ZAINI B. TARIMAN (25/7/2014 10.22AM)
  11. SK KERTEH - HUSAIN ABD RAHMAN (26/7/2014 5.19PM)
  12. SK FELDA LEPANG NENERING - NORDIN MANSOR (1/8/2014 7.24PM)
  13. SKK P HULU -  MAT HASSAN SAAT (4/8/2014 4.06PM)
  14. SK SRI BANDI - MOHAMED YUSRI AHMAD (4/8/2014 5.44PM) 
  15. SSTMI - JASRI MD ISA (4/8/2014 9.59PM)