Friday, 25 July 2014

Proses "KEMASKINI SENARAI DAFTAR REGU" akan ditangguhkan seketika sempena Hari Raya Aidilfitri 2014


Assalamualaikum warahmatullah wbt.

Sempena dengan kehadiran Syawal ini, proses kemaskini senarai daftar regu akan ditangguhkan buat seketika sehingga hari raya ke-4.

Sekian, terima kasih.


Senarai regu terawal mendaftar


Assalamualaikum warahmatullah wbt.

Berikut merupakan senarai regu yang telah mendaftar dan hanya 50 regu pertama mendaftar sahaja yang akan mendapat hadiahcenderahati tajaan dari penaja.
  1. SEPAKTAKRAW SEMPANG - RAIMY ISMAIL (20/7/2014 11.45AM) B12
  2. SMK SEKSYEN 11 A - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  3. SMK SEKSYEN 11 B - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  4. SMK SEKSYEN 11 C - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM) B16
  5. SMK PROJEK SKI A - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  6. SMK PROJEK SKI B - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  7. SMK PROJEK SKI C - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM) B16
  8. SK PAHIT A - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM) B12
  9. SK PAHIT B - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM) B12
  10. SMAHMY A - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM) B16
  11. SMAHMY B - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM) B16
  12. NUSANTARA - MAZLINA SAHARUDIN (21/7/2014 2.06PM) VETERAN
  13. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM) B20
  14. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM) B20
  15. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM) B20
  16. SMK GUNUNG RAPAT A - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  17. SMK GUNUNG RAPAT B - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  18. SMK GUNUNG RAPAT C - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  19. SMK GUNUNG RAPAT D - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  20. SMK GUNUNG RAPAT E - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  21. SMK GUNUNG RAPAT F - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM) B16
  22. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM) B16
  23. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM) B16
  24. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM) B16
  25. SSTBN D - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM) B16
  26. SSTBN E - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM) B16
  27. BADAI MAS - MOHD HASNI MOHD TALIB (22/7/2014 2.46PM) TERBUKA
  28. SK PENGKALAN PEGOH A - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM) B12
  29. SK PENGKALAN PEGOH B - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM) B12
  30. WARISAN AZ A - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM) TERBUKA
  31. WARISAN AZ B - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM) TERBUKA
  32. BARA NOGORI - MALIK RIDZUAN (25/7/2014 12.57PM) B20
Jadi jangan tunggu lagi, segeralah mendaftar kerana masih terdapat 18 regu lagi yang masih layak menerima hadiah cenderahati penaja.

Berikut merupakan senarai sekolah yang layak menerima RM 200 kerana tergolong diatara 15 sekolah yang terawal mendaftar..
  1. SMK SEKSYEN 11 - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  2. SMK PROJEK SKI - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  3. SK PAHIT - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  4. SMAHMY - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  5. SSTBN - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM)
  6. SMK GUNUNG RAPAT - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  7. SK PENGKALAN PEGOH - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM) 
Belum bertanding dah pasti dapat wang tunai. Apa tunggu lagi, segeralah mendaftar kerana masih terdapat 8 regu lagi yang layak menerima wang tersebut.

Khairul Faiezin : Doakan saudara-saudara kita di Palestin dan Syria

Thursday, 24 July 2014

Senarai regu yang telah mendaftar


Assalamualaikum warahmatullah.

Berikut merupakan senarai regu yang telah mendaftar setakat :

Tarikh : 26 Julai 2014
Jam : 8.00 Malam

Kategori Terbuka
  1. BADAI MAS - MOHD HASNI MOHD TALIB (22/7/2014 2.46PM)
  2. WARISAN AZ A - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM)
  3. WARISAN AZ B - MOHD HASNUL HADI B ABD RASHID (25/7/2014 8.07AM)
Kategori Bawah 20
  1. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM)
  2. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM)
  3. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 11.11AM)
  4. BARA NOGORI - MALIK RIDZUAN (25/7/2014 12.57PM)
Kategori Bawah 16
  1. SMK SEKSYEN 11 A - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  2. SMK SEKSYEN 11 B - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  3. SMK SEKSYEN 11 C - MOHD SYARUDIN NAZIR (20/7/2014 1.51PM)
  4. SMK PROJEK SKI A - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  5. SMK PROJEK SKI B - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  6. SMK PROJEK SKI C - MOHD JEFRY B. ABDUL MANAP (20/7/2014 1.53PM)
  7. SMAHMY A - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  8. SMAHMY B - MOHAMAD HAFIZ MD NGISUM (21/7/2014 12.21PM)
  9. SMK GUNUNG RAPAT A - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  10. SMK GUNUNG RAPAT B - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  11. SMK GUNUNG RAPAT C - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  12. SMK GUNUNG RAPAT D - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  13. SMK GUNUNG RAPAT E - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  14. SMK GUNUNG RAPAT F - SAZIMI B. MIDUN (22/7/2014 12.20PM)
  15. SSTBN A - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM)
  16. SSTBN B - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM)
  17. SSTBN C - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM)
  18. SSTBN D - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM)
  19. SSTBN E - AZMAN B. MAMAT (22/7/2014 1.53PM)
Kategori Bawah 12
  1. SEPAKTAKRAW SEMPANG - RAIMY ISMAIL (20/7/2014 11.45AM) 
  2. SK PAHIT A - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  3. SK PAHIT B - ASMAWI ALIAS (20/7/2014 5.13PM)
  4. SK PENGKALAN PEGOH A - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM)
  5. SK PENGKALAN PEGOH B - ASROFUDDIN B. ZUBIR (24/7/2014 1.45PM)
Kategori Veteran
  1. NUSANTARA - MAZLINA SAHARUDIN (21/7/2014 2.06PM)

Khairul Faiezin : Doakan saudara-saudara kita di Palestin dan Syria